Moją pasją jest tworzenie i projektowanie | KrysGraf

Moją pasją jest tworzenie i projektowanie stron www

Projekt strony

Nazywam się Krystian Zwoliński. Projektowanie stron www to moja pasja i jednocześnie praca. Każdego dnia dokładam wszelkich starań, aby doskonalić się i rozwijać swoje umiejętności z zakresu budowania stron internetowych i grafiki komputerowej.

Moją pasją jest tworzenie i projektowanie stron www

Stawiam na rozwiązania funkcjonalne i praktyczne

Idealne rozwiazania

Lubię wyzwania, a tworzenie stron internetowych nie ma dla mnie żadnych tajemnic. Swoje projekty dostosuję do Twoich oczekiwań – przygotuję indywidualne rozwiązania graficzne i optymalne funkcjonalności. Dzięki stronie, którą dla Ciebie przygotuję, rozwiniesz swój biznes i odmienisz wizerunek firmy.

Stawiam na rozwiązania funkcjonalne i praktyczne

Projekt

Przygotuję projekt graficzny adekwatny do Twoich potrzeb.

Responsywność

Każda moja strona www jest dostosowana są do urządzeń mobilnych (RWD).

Standardy

Strony internetowe wykonuję w HTML5/CSS3, zgodnie z obowiązującymi standardami.

Korzystam z zaawansowanych technologii, działam precyzyjnie i zawsze trzymam się wyznaczonych terminów. Jeśli szukasz profesjonalisty, który wykona dla Ciebie nawet najtrudniejsze projekty, to idealnie trafiłeś. Napisz do mnie i przekonaj się, jak mogę Ci pomóc.

Moje kompetencje i umiejętności

Kompetencje

Trudno jest pisać o sobie, szczególnie jeśli ma to być obiektywny opis. Wszak każdy może postrzegać moją osobę nieco inaczej. Grafiką komputerowąstronami internetowymi zajmuje się od 2006r. Odkąd pamiętam zawsze interesowałem się grafiką i komputerem, ale było to bardziej jako hobby, które w późniejszym czasie stało się receptą na życie zawodowe. Dzięki zaawansowanym technologiom połączonym z efektywną oprawą graficzną udaje mi się osiągnąć najlepszy efekt, a to wszystko po to by świadczyć kompleksowe usługi dla moich klientów.

Moje kompetencje i umiejętności

HTML 5 95 %

CSS 3 95 %

jQuery 75 %

PHP 70 %

MySQL 70 %

Photoschop 85 %

Illustrator 80 %

Wordpress 90 %

Joomla 85 %